Par mums

Mēs esam Honda autorizētais serviss Latvijā SIA „SAN Motors”. Esam viens no lielās WESS Grupas uzņēmumiem un atrodamies turpat, kur Toyota autocentrs WESS Motors Berģi, Rīgas-Siguldas šosejā 2.

Klientu ērtībām, serviss strādā 6 dienas nedēļā!

Mēs īpaši esam piedomājuši, lai Honda klienti pie mums justos ērti un mājīgi, tādēļ tieši Honda klientiem ir speciāli izplānota servisa klientu pieņemšanas zona, kurā strādā servisa pieņēmēji, kas sertificēti tieši Honda klientu apkalpošanai.

Servisa telpās Honda automašīnas remontē zinoši mehāniķi,(kuru zināšanas regulāri tiek papildinātas un atjaunotas pēc speciālas HONDA apmācību programmas, ) kas izmācījušies par labiem Honda zinātājiem un mēs varam nodrošināt pilnu servisu un virsbūves darbus gan garantijas, gan pēcgarantijas Honda automašīnām.

Pie mums var pasūtīt Honda oriģinālās rezerves daļas un aksesuārus. Rudens un pavasara sezonā mēs Jūs gaidīsim, lai piedāvātu kvalitatīvu un ātru sezonas riepu nomaiņu, kā arī varēsiet nomainītās riepas atstāt pie mums glabāšanā līdz nākamajai sezonai.

Mums ir arī plašs sezonas riepu piedāvājums katrai gaumei.

Mēs Jūs laipni gaidīsim un vienmēr iesakām izmantot autorizēto Honda servisu, lai Jūsu Honda vienmēr būtu braukšanas kārtībā!

SIA ‘’SAN Motors’’ ir Latvijas Pilnvaroto Autotirgotāju asociācijas (LPAA) biedrs. Latvijas Pilnvaroto Autotirgotāju asociācija 13.12.2010. ir noslēgusi līgumu Nr.: L-APA-10-0023 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta “Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšanas” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. SIA ‘’SAN Motors’’,kā Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedrs (LPAA) , piedalās šajā projektā, īstenojot darbinieku kvalifikācijas paaugstināšanas programmu.

Honda serviss SAN Motors visām Hondām!